На Тернопільщині на одне вільне робоче місце в середньому претендувало четверо безробітних, найбільше у Гусятинському районі – 28, найменше – у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості – 1.
Кількість безробітних на 1 грудня 2017 року, порівняно з відповідною датою 2016-го, скоротилась на 10,3 відсотки і склала 7915 осіб. Серед них: 55,1 відсотоу – жінки, 38,1 відсоток – молодь віком до 35 років, 44,5 відсотків – службовці, 51,6 відсотків – з вищою освітою. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
Допомогу з безробіття отримували 6491 особа. Середній розмір допомоги у листопаді становив 1804 гривні.
Вся ця статистика про безробіття є суцільною брехнею! Яке може бути безробіття, якщо зупиняються підприємства та організації через відсутність робочих? На сьогодні я вже закрив у Тернополі два підприємства, так як не міг знайти простого водія вантажівки, тракториста, екскаваторщика чи навіть сторожа! А на черзі на закриття готель, так як ні адміністратор, ні покоївки не хочуть працювати за зарплатню в 5000 грн! А мій товариш закрив ресторан, так як не міг знайти офіціантів та барменів! То чому допомога по безробіттю є більшою, ніж пенсія людини, яка пропрацювала 45 років?
Це правда!!! НЕ те що за 5, вже й за 7 тисяч працівника знайти нелегко! але ніхто не питає де підприємець при таких податках має знайти більші кошти. більшості та Україна в одному місці