«Валіть додому, с*чі діти»: польські фермери почали протестувати проти українських перевізників на залізницях

«Валіть додому, с*чі діти»: польські фермери почали протестувати проти українських перевізників на залізницях

Раніше попереджали, що з 18 лютого буде заблоковано рух у пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” на українсько-польському кордоні. Наразі на цій ділянці зібралося близько 1 тисячі фермерів. Про це повідомляє Radio Sszczecin.
Польські фермери почали активну блокаду залізниці. В руках вони тримають плакати з образливими написами.
Як передає 24 канал, у Польщі й досі тривають протести місцевих фермерів проти ввезення української продукції до країн-членів Євросоюзу. Повідомляється, що відтепер польські аграрії вирішили розширити свій сектор впливу.

Так, з 18 лютого фермери розпочали протест проти українських перевізників на залізницях. У мережі почали ширити фото та відео з місця події, на яких видно розлючений натовп та обурливі написи на плакатах.

«Валіть додому, невдячні с*чі діти», – мовиться на плакатах мітингувальників.

Український журналіст Андрій Цаплієнко оприлюднив відео протесту. На кадрах чітко видно велику кількість розгніваних аграріїв. Вони блокують залізничний рух, подекуди залазять на вагони.

Мітингувальники одягнуті у спеціальний одяг. Зокрема, вони вигукують різні гасла та демонструють антиукраїнські написи на транспортах.
Якщо раніше поляки лише блокували проїзд, то наразі вони в принципі вимагають від українських водіїв покинути країну.

За попередньою інформацією, через страйк черга вантажівок на прикордонному переході в Дорогуську становить приблизно 15 кілометрів.

Зокрема, у Державній митній службі України уточнили, що у часовому проміжку з 15:30 по 17:30 на залізничній станції “Дорогуськ” протестувальники намагались блокувати залізничні колії.

Втім, польські правоохоронці перешкодили фермерам. Тому, поки що рух поїздів відбувається у штатному режимі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *