Від поганого запаху врятує сода і лимон

Від поганого запаху врятує сода і лимон

Практично кожній господині доводиться стикатися з такою проблемою, як неприємний запах у холодильнику.

Тож пропонуємо вашій увазі кілька способів, які допоможуть його позбутися. Протріть стінки холодильника серветкою, змоченою у розчині оцту навпіл із водою. Після цього – для остаточного знищення запаху – поставте у дальній кут холодильника баночку з ватою, просоченою оцтом, на дві-три години.

Можна використати харчову соду. Наприклад, поставити у холодильник склянку з содою, розведеною у воді або звичайну харчову соду в пластиковому контейнері з отворами. Якщо контейнера немає, поставте відкриту коробку з содою і міняйте її раз на три місяці.

Можна ретельно протерти стінки холодильника зсередини нашатирним спиртом і залишити його відкритим на весь день.

Можна використати деревне або активоване вугілля. Жменю вугілля подрібніть або потовчіть, насипте у блюдце і залишіть у холодильнику годин на п’ять-сім. Вугілля дуже добре вбирає і поглинає запахи. Товчене деревне або активоване вугілля можна висипати в пластмасову баночку з отворами в кришці і тримати в холодильнику постійно.

Перевірений засіб – ваніль. Чисту ваніль або ванільний цукор насипати в одноразову склянку або просто поставити паперовий пакетик з ваніллю у холодильник відкритим.

Дуже добре допомагає лимон. Помийте холодильник зсередини або протріть вологою серветкою з крапелькою лимонного соку. Наріжте лимон шматочками, покладіть на блюдце і поставте в холодильник на кілька днів, але не більше, ніж на тиждень, інакше лимон просто зігниє і вже доведеться позбуватися його запаху.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares