Відійшла у засвіти відома тернопільська журналістка Тетяна Савків

Відійшла у засвіти відома тернопільська журналістка Тетяна Савків

Тернопільська та всеукраїнська журналістика змаліла на ще одну талановиту людину. 8 березня відійшла у засвіти Тетяна Василівна Савків. Заслужена журналістка України, публіцистка, літераторка, поетка.  

13 квітня Тетяні Василівні мало би виповнитися 75 років. Та її душа відлетіла у вирій, не дочекавшись весняного розвою зелених трав і квітів, які так щедро буяли у дорогій її серцю Августівці. Селі колишнього Козівського району, де народилася і зростала. Де жили і досі живуть рідні люди.

Тетяна Савків працювала у редакціях газет «Ровесник», «Вільне життя», заступником редактора у газеті «Свобода». Пізніше – у редакціях газети «Четверта влада» та «Наш ДЕНЬ». Публікувалась також у всеукраїнських виданнях.

У Тетяни Василівни був свій, особливий стиль письма – гострий, відвертий, але завжди щирий, не лукавий. Вона творила так, як думала. Серцем. Особливо поезію, де емоції перепліталися з фаховою майстерністю. Тому мала тисячних читачів.  

Тетяна Василівна над усе любила Україну, своїх близьких і маленьку Августівку. А ще – людей, про яких і для яких писала. Підтримувала  молодих журналістів, тішилася, коли хтось майстерно володів словом. Цінувала дружбу з колегами.

На жаль, відходять у Вічність справжні. Великі талантом і душею. Нехай десь там, в інших світах, буде легко і світло Вам, Тетяно Василівно! Нехай Вам уже нічого не болить…

Поховають Тетяну Савків 9 березня у її рідній Августівці. Похорон об 11 годині.

Колектив видання «Наш ДЕНЬ» висловлює щирі співчуття рідним, колегам, усім, хто знав, поважав, любив Тетяну Савків.          

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *