Військовий з Тернопільщини Віталій Корчинський встановив український прапор над Лиманом (ФОТО)

Військовий з Тернопільщини Віталій Корчинський встановив український прапор над Лиманом (ФОТО)

На околицях Лиману Донецької області майоріє синьо-жовтий стяг. Разом з побратимом його встановив боєць з Чорткова Віталій Корчинський.

 Про це написав у фейсбуці міський голова Чорткова Володимир Шматько: «Пишаємось! Герой з Чорткова! Разом з побратимом встановив український прапор на знаку міста Лиман. Віталій Корчинський, бережи себе!»

Про те, що в Лимані вже підняли український прапор, в ефірі телеканалу “Рада” розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий. Однак в місті досі точаться бої з російськими окупантами.
За його словами, росіяни не хотіли виходити з міста. Проте наші героїчні бійці змушували їх відступати. За словами Череватого, відео зі стели на в’їзді у Лиман, на якому захисники підняли український прапор, є правдивим. Наші бійці оточили велике угруповання противника, який хвалився своєю “непереможністю”.

“Це важливий момент для наших Збройних Сил, які відчувають свої силу та потугу. І це нищівний психологічний момент для противника, тому що там билися, до речі, не останні такі війська. Там билися професійні військові. Там бився так званий БАРС – бойовий армійський резерв”, – розповів речник.

За його словами, не слід недооцінювати противника. Адже українські військові зламали не звичайних “мобіків”, яких так все ж трохи було, а дуже потужну оборону.

“Ну і ламають досі: в якихось моментах зламали, в інших – ще ламають. І там жорстокі бої йдуть, тому це ще більше підвищує ціну цих зусиль”, – наголосив Череватий.

Віримо в ЗСУ! Гордимося нашими мужніми земляками, які захищають Україну і нас!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *