Вірусна пневмонія атакує жителів Тернопільщини

Вірусна пневмонія атакує жителів Тернопільщини

За 28 вересня медики швидкої Тернопільщини обслужили 324 виклики до пацієнтів, здійснили 100 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 129 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 38 пацієнтів.
За минулу добу в службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 46 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 30 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід до швидкої звернулися ще 34 пацієнти, 17 госпіталізовано.
28 жовтня уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів-безхатченків, чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації та на суїциди…
Так, 28 жовтня, о 4.30, бригада швидкої виїжджала у с. Старий Скалат, де уже не змогла надати допомогу 22-річному пацієнтові. Мати знайшла сина повішаним у стодолі й зателефонувала на швидку. Зі слів жінки, її син мав психічні розлади й лікувався у психоневрологічній лікарні. Прибувши на місце події, медики швидкої констатували біологічну смерть, що настала до прибуття бригади екстреної медичної допомоги.
Травма через необережність сталася із 68-річною пацієнткою. 28 жовтня, о 13.16, бригада швидкої виїжджала на просп. Злуки в Тернополі, де надавала допомогу літній пацієнтці. Жінка на вулиці зашпорталася об камінь і невдало впала. Медики швидкої констатували у неї перелом правої плечової кістки й після наданої медичної допомоги шпиталізували у лікарню швидкої допомоги.
Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares