Волонтери і діти – ангели-охоронці для тернопільських бійців

Волонтери і діти – ангели-охоронці для тернопільських бійців

«Ми за мир!», «Героям слава!», – листівок та плакатів такого змісту є чимало на базі у місті Ізюм, Харківської області, де дислокуються правоохоронці з Тернопільщини. Роботи, виготовлені дитячими руками, є справжніми оберегами для міліціонерів, розповідають у СЗГ УМВС України в області.

Основне завдання тернопільських правоохоронців, які несуть службу в Ізюмі – охорона телевізійної вишки. Бійці на умови не скаржаться.

– Маємо бронежилети, шоломи, спальні мішки, – каже старший інспектор охорони громадського порядку Гусятинського райвідділу міліції Володимир Романський.

Не нарікають хлопці й на харчування. За словами Володимира, волонтери, які щотижня проїжджають через Ізюм, привозять їм продукти харчування. Тому на складі завжди є консерви, салати, сало, смалець, макарони, крупи…

Готують їжу на вогнищі біля бази. Палять дровами. Знімальній групі сектору зв’язків з громадськістю вдалося оцінити меню у зоні АТО. Їх пригостили ухою. Хлопці кажуть: вдома рибна юшка виходить не така смачна.

За словами Володимира Романського, якщо з продуктами проблем немає, то теплий одяг сьогодні бійцям украй необхідний.

– Потрібна термобілизна, зимове взуття. Будемо дуже вдячні за теплі палатки й одяг для несення служби на вулиці.

Степан – волонтер з Тернополя. Привіз речі для бійців. Його маршрут – Попасна та Лисичанськ. Чоловік каже, що найбільше бійцям допомагають прості люди. Вони приносять і продукти, і теплі речі. Не стоїть осторонь і церква. Прихожани здають гроші, аби купити необхідні речі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *