«Впізнай фінансового шахрая»: у ЗУНУ провели просвітницький марафон

«Впізнай фінансового шахрая»: у ЗУНУ провели просвітницький марафон

У межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей – Global Money Week, у Західноукраїнському національному університеті відбувся просвітницький марафон «Впізнай фінансового шахрая». 

Організували захід здобувачі ОПП «Фінанси», а його модераторами виступили викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія: Зоряна Лободіна, Володимир Горин та Володимир Дячук.

Учасники заходу ознайомилися з відеоматеріалами, підготовленими Анастасією Видаш та Віолеттою Михайловською. У них студентки презентували результати опитування громадян щодо шляхів захисту особистих фінансів, запропонували усім долучитися до цікавої вікторини та перевірити свої знання із фінансової грамотності.

Значний інтерес викликала відеоробота Михайла Болюбаша, з якої присутні дізналися про основні способи та найрезонансніші випадки фінансового шахрайства.

Під час фінансової вікторини, організованої Дем’яном Сльотою та Віталієм Пілатом, учасники просвітницького марафону, поділені на команди, відповідали на запитання щодо фінансової обізнаності українців, поширеності фінансового шахрайства, необхідності грамотного управління власними фінансами. А родзинкою просвітницького марафону стала фінансова руханка, яку провели Анастасія Видаш та Віолетта Михайловська.

За результатами марафону учасники засвоїли ключові правила протидії фінансовому шахрайству: фінансові шахраї завжди шукають легкі шляхи, щоб заволодіти вашими грошима, тому дійте обачно і не шукайте «легких» грошей. Основне правило захисту особистих фінансів – ніколи не повідомляйте свої особисті або фінансові дані невідомим особам; пам’ятайте, що ваші фінанси – це ваша відповідальність; завжди перевіряйте інформацію та дійте обачно.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *