Враження студентів ТНЕУ про навчання в Університеті Норд (Королівство Норвегія) (ФОТО)

У рамках програми Еразмус+ студенти ТНЕУ впродовж другого семестру 2019-2020 н. р. навчаються в Університеті Норд (Королівство Норвегія).

«У місцевому аеропорті нас гостинно зустріли і спрямували до своїх будиночків. Ми одразу добряче усвідомили, що прилетіли за північне коло, оскільки о 15.00 було темно так, ніби це вже була дев’ята вечора. Ми вибрали собі житло поблизу університету – до головного корпусу іти не більше 15 хвилин. Однак, упродовж цих кількох хвилин ти можеш встигнути пройтися то під дощем, то під снігом або ж взагалі здуватиме сильний північний вітер. Довкола лише гори, річки і затишні червоні будиночки. Щось у цьому є.

Предмети, які ми вивчаємо, пов’язані з економікою державного сектору: внутрішній контроль та ризик-менеджмент, бухгалтерський облік та звітування згідно з IPSAS, оцінка продуктивності в держсекторі та міжнародне управління та бізнес на Півночі.

Навчання значно відрізняється від того, до якого ми звикли – тут роблять акцент на самонавчанні, а лекції можуть бути з одного предмету чотири рази в місяць, а то й менше.

Варто відзначити електроніфікованість усього процесу – жодних друкованих рефератів чи лекцій – все онлайн на спеціальній університетській платформі. Там і комунікація з викладачами, і їхні лекції, і література, яку треба читати у вільному доступі. Лекції читають запрошені іноземні теоретики та практики, що ще більше вражає, адже один предмет можуть вести 5-10 людей.

Враження захоплюючі – тут всі люб’язні та раді допомогти. Крутий досвід для життя та саморозвитку», – пишуть студенти.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *