Вибір професії по-сучасному: в Кременці – І Міжрайонний кар’єрний форум (ФОТО)

І Міжрайонний кар’єрний форум, організований Кременецькою райфілією та профорієнтаторами Тернопільського обласного центру зайнятості у співпраці з місцевими органами влади, закладами освіти, ГО, роботодавцями, за участю локацій з Лановецького, Шумського, Збаразького та Підволочиського районів, відбувся 18 вересня в Кременці.

Навіть негода не стала на заваді учасникам та юним відвідувачам форуму. Ефектні виступи військових курсантів, «порятунок потерпілих» медичними працівниками, танцювальний флешмоб, знешкодження «терориста», робота шоколадників, майстрів будівельних професій, поліцейських, перукарів, геодезистів, бджолярів, програмістів, хендмейкерів, офіціантів та представників ще майже 30 професій могли бачити, чути, спостерігати відвідувачі форуму. А ще – брати участь у майстер-класах з виготовлення ляльок, прикрас з шоколаду, виробів з лози, пластики, дерева, каменю, малювання кавою, з чоловічої стрижки, різьби по дереву, правильного миття рук, переправи по канатах і ще у багатьох цікавих змаганнях, вікторинах, конкурсах, бліц-опитуванні.

Журналісти місцевих та обласних ЗМІ взяли участь у прес-турі, організованому Тернопільським обласним центром зайнятості. Цікаво, що вперше на такому заході побували представники дитячого медіа-клубу «Шпальта» при центральній дитячій бібліотеці м. Тернополя. Вони брали інтерн’ю в учасників форуму та школярів,фотографували та вели відеорепортажі з події.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares