Вихованка Зборівської ДЮСШ Уляна Рава – «бронзова» призерка чемпіонату України з двоборства (ФОТО)

Вихованка Зборівської ДЮСШ Уляна Рава – «бронзова» призерка чемпіонату України з двоборства (ФОТО)

У легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р. н. та молодші). Змагання зібрали майже 800 учасників з усіх куточків України.

За словами президента ФЛА м. Києва Віктора Грінюка, змагання у такому форматі є дуже корисними як для самих атлетів, так і для їхніх наставників. Адже саме у цьому віці – 13-15 років – настає час визначатися з пріоритетними видами, і саме на таких стартах випадає чудова нагода оцінити, чого ти вартий в тій чи іншій дисципліні у протистоянні зі своїми ровесниками.

Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь підкреслив, що усі нинішні зірки легкої атлетики свого часу пройшли через таке двоборство. Тренування – тренуваннями, але для подальшого прогресу дітей гарним стимулом є якраз змагальна атмосфера. І цей чемпіонат України, який для багатьох учасників був першим стартом національного рівня, має відкрити шлях у великий спорт для більшості з них.

У цих змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Третє місце на дистанції 800 метрів та 5 місце на дистанції 1500 метрів завоювала Уляна Рава. А також залікові очки в скарбницю збірної області внесли Андріана Антонюк та Марія Мочук. Тренер – Володимир Небельський.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *