Виплати з часткового безробіття на Тернопільщині зберегли майже 9,5 тисячі робочих місць

Виплати з часткового безробіття на Тернопільщині зберегли майже 9,5 тисячі робочих місць

Щоб зберегти малий і середній бізнес та робочі місця для жителів Тернопільщини, щоденно працівники обласного, Тернопільського міськрайонного центрів зайнятості і районних філій обласного центру зайнятості опрацьовують сотні пакетів документів від роботодавців та фізичних осіб – підприємців на надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

На 7 липня цього року робоча група ОЦЗ, засідання якої відбуваються кожного дня, розглянула майже 7,4 тисячі пакетів документів на допомогу по частковому безробіттю у період карантину, в тому числі 6370 фізичних осіб – підприємців для отримання цієї допомоги на себе. Прийнято 6317 позитивних рішень про надання допомоги з часткового безробіття на період карантину. Ці виплати дозволили зберегти 9486 робочих місць працівників, із них 5522 – самих підприємців. Про це розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Вже профінансовано 37 млн 7,6 тис. гривень для виплати згаданої допомоги.

Консультації можна отримати у будь-якому місцевому підрозділі служби зайнятості або за телефоном «гарячої» лінії в Тернопільському обласному центрі зайнятості: (0352) 23-49-82.

Детальніше – на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю».

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares