Як виховати культуру донорства? Про це говоритимуть у Тернополі

Як виховати культуру донорства? Про це говоритимуть у Тернополі

19 жовтня об 11.00 годині у конференц-залі Тернопільського обласного центру служби крові (вул. Клінічна, 8) відбудеться публічна консультація із зацікавленими сторонами щодо впровадження культури донорства у Тернополі.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Тернопільській області за останній рік відбулось 10 донацій крові на 1000 жителів, в той час як у розвинених країнах щорічна норма – 33 донації.

Представники громадської організації «Центр UA» спільно з управлінням охорони здоров’я, центром служби крові, лікарями, донорами, та активістами обговорять, як налагодити ефективну взаємодію між владою, центром служби крові та донорами, аби забезпечити потреби області кров’ю і скоротити показники захворюваності та смертності в області.
Питання публічної консультації:

Яка інформаційна кампанія буде ефективна для популяризації донорства та залучення постійних донорів?

Як перейти від «родинного» до регулярного донорства?

Прописка і донорство крові – необхідність чи пережиток минулого?

Партнерство центру служби крові і системи Донор UA (автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові)

Як мотивувати лікарів залучати здорових пацієнтів до донорства?

Як виховати культуру донорства у населення через взаємодію влада-громада?

Учасники обговорення:

Петро Лучанко, головний лікар Тернопільського обласного центру служби крові; Володимир Богайчук, начальник управління охорони здоров’я ОДА; Любомир Крупа, заступник голови обласної ради; Олег Грушицький, постійний донор, координатор проекту «Донор – це ти», Юлія Гесюк, ВО «Автомайдан», постійний донор; Аліна Міщук, координатор платформи Донор UA.

Модераторка – Юлія Ковальчук, координаторка ГО «Центр UA» у Тернопільській області

ГО «Центр UA» запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *