Якби українці думали головою, а не телевізором…

Якби українці думали головою, а не телевізором…

Чим далі, тим українська політика стає більш непередбачуваною. А споглядаючи на окремих кандидатів у нардепи, хочеться запитати словами з анекдоту: «За що?»

Про виборчу кампанію. Такого засилля бігбордів, як в Україні, в цивілізованих державах нема. У нас рябить від кандидатів. І в багатьох людей від цього уже оскома.

У телевізорі – також вони. Складається враження, що деякі політики в телестудіях днюють і ночують.

За словами голови Комітету виборців України Олексія Кошеля, сьогодні українські партії, як наркомани, які залежать від телевізійної голки. А тому треба заборонити телевізійну, радіорекламу та бордову. «У час агресії Росії українські партії витрачають у 2,5 разів більше (за підсумками кампанії 2014 року), ніж польські на виборах до Сейму. Україна є рекордсменом у Європі щодо кількості витрачених грошей на вибори», – зазначив голова КВУ.

Скоро може бути так, що в Україні не залишиться класичних партій. Буде щось нереально-віртуальне. Головне, цього «політичного монстрика» гарно «покрутити» на телебаченні. От тільки жити доводиться у реальному світі. І локшиною, навішаною на вуха, ситим не будеш.

До речі, в Україні на нинішній день налічується аж 353 політпартії. Можемо «гордитися»: ми в лідерах. Нормальним країнам стільки партій не потрібно. Крім того, наші партії та чимало політиків залежать від олігархів. Про те, що слід позбавлятися цього ганебного впливу, говориться роками. Але нічого не міняється.

Олігархи та одіозні політики почувають себе зараз дуже комфортно. А їхні заяви – це щось неймовірне.

Олігарх Ігор Коломийський, наприклад, сказав в одному з інтерв’ю, що не бачить нічого поганого у режимі Януковича. Майдан? Небесна сотня? Розграбована країна? А що мільярдерові до цього?

А ще звинуватив США у підтримці «конфлікту на Донбасі», бо Штати надають Україні військову техніку, серед якої і протитанкові ракетні комплекси «Джавелін». В інтерв’ю НВ олігарх назвав війну на Сході України «внутрішнім громадянським конфліктом», а російські військові нібито виконують там «інтернаціональний обов’язок». Вони на Донбасі, бачите, у «відпустці» та у «відрядженнях».

Якщо «внутрішній конфлікт», то чому Коломийський спецбатальйон «Дніпро» формував та озброював? Чому в 2014 році встановив винагороду за «зелених чоловічків» і здачу зброї. Пригадуєте, від тисячі доларів за здачу зброї, а за передачу владі російських найманців – по 10 тисяч «баксів».

Але гроші і бізнес роблять свою справу. Яка Україна, коли треба «бабло» товкти.

Щодо звинувачення у бік Штатів, то це просто своєрідна помста. Під олігарха, за інформацією «Голосу Америки», «копає» ФБР. Коломойського, Боголюбова та їхніх партнерів звинувачують у відмиванні й привласненні 622,8 мільйонів доларів, які належали вкладникам «Приватбанку» в Україні. В позові йдеться, що їх відмивали з допомогою фіктивних фірм та дочірньої філії «Приватбанку» на Кіпрі. Потім гроші виводили в США, де купляли нерухомість та металургійні заводи.

Подібні заяви шкодять нашій державі. Під час війни треба мати союзників. Власне, Україна покладає надію на допомогу з боку Америки. А ображений олігарх «колінця викидає».

Розправили крила й «регіонали» – теперішні «опоблоківці». Їм би відновити відносини з Московією, скасувати закони про мову й освіту, надати автономію Донбасу. І ніякої Української Церкви. Також промосковські політики втовкмачують в голови, що українська мова роз’єднує націю. Та ні, це російська сіє розбрат і ненависть в суспільстві. І це українську мову «розстрілювали».

До речі президент пообіцяв російську мову на Донбасі. «Просто велася інформаційна війна, що не можна говорити російською мовою», – заявив Володимир Зеленський. Коли таке було? Хто забороняв?

Перед виборами можна багато чого почути. Але люди повинні й самі думати. Хоча, за багатьох, на жаль, це робить телевізор…

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares