Які порушення виявили на ринку в Козові

Які порушення виявили на ринку в Козові

Спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили дотримання вимог санітарного законодавства під час карантину на ринку Козівського РайСТ. Торгівля там здійснюється лише раз в тиждень. Однак, не обійшлося без порушень: недотримання дистанцій, відсутність масок у покупців; у двох підприємців не було захисних бар’єрів, деззасобів.

Інспектори склали три протоколи про адміністративне правопорушення на двох підприємців та адміністрацію ринку за неналежне дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України. Про це повідомляє сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

На ринку та прилеглій до неї території проводилася стихійна торгівля молочними продуктами. З продавцями провели роз’яснювальну роботу, відтак, вони перейшли в молочний павільйон.

Спеціалісти Козівського районного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області підготували листи до органів місцевого самоврядування та правоохоронців про забезпечення належного контролю за роботою ринку в період карантину та усунення виявлених порушень.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *