Які товари найбільше купують жителі Тернопільщини?

Які товари найбільше купують жителі Тернопільщини?

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у І кварталі цього року на Тернопільщині  склав 1958,2 млн грн, що в порівнянних цінах на 15,3 відсотки більше рівня І кварталу 2018-ого.

У структурі роздрібного товарообороту торгової мережі підприємств (юридичних осіб) частка непродовольчих товарів становила 66,8 відсотків (1307,4 млн грн), продовольчих товарів – 33,2 відсотки (650,8 млн грн).

В обсязі продажу непродовольчих товарів 27,8 відсотків припадало на роздрібний товарооборот від продажу фармацевтичних товарів, 13,3 – бензину моторного та дизельного пального, 11,1 – автомобілів, деталей та приладдя для них, 8,9 відсотків – матеріалів будівельних та залізних виробів.

У товарообороті продовольчих товарів найбільшу питому вагу складали молочні продукти – 11,6 відсотків, кондитерські вироби – 11,4, м’ясо та м’ясні продукти – 9,5, хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби – 8,8, свіжі фрукти та овочі – 8,5 відсотків. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares