Юні легкоатлети зі Зборівщини показали гарні результати на обласних змаганнях (ФОТО)

4-5 травня у Тернополі, на центральному стадіоні, відбулись обласні змагання з легкої атлетики у залік обласних спортивних ігор Тернопільщини.

На цих змаганнях відзначились діти зі Зборівщини: Аліна Посівайло (тренер Володимир Небельський) завоювала 3 місце на дистанції 1500 метрів. До слова, Аліні лише 9 років, а вона показує результати доволі високого рівня і вперше в історії району учениця молодших класів потрапляє у збірну команду.

Також слід відзначити учня Кабаровецької школи Олега Жука (вчитель Соловій Назар), який став срібним призером зі стрибків у довжину з розбігу.

Федерація легкої атлетики Зборівського району бажає спортсменам подальшого розвитку і процвітання.