За втручання прокуратури «Птахофабрика Тернопільська» сплатила понад 340 тис грн на користь Великогаївської сільської ради

За втручання прокуратури «Птахофабрика Тернопільська» сплатила понад 340 тис грн на користь Великогаївської сільської ради

На виконання рішення суду, постановленого за позовом органів прокуратури Тернопільської області, Приватне акціонерне товариство «Птахофабрика Тернопільська» сплатило понад 343 тис грн пайового внеску на користь Великогаївської сільської ради.

Судом апеляційної інстанції скасовано рішення Господарського суду Тернопільської області, яким відмовлено у задоволенні позову Тернопільської місцевої прокуратури, заявленого в інтересах держави до ПАТ «Птахофабрика Тернопільська».
Постановою Західного апеляційного господарського суду задоволено апеляційну скаргу прокуратури Тернопільської області щодо укладення договору про пайову участь замовника у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області та стягнення понад 343 тис грн пайового внеску. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.  

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares