Захищати Україну приїхав з-за кордону: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Гарником

Захищати Україну приїхав з-за кордону: на Тернопільщині попрощалися з воїном Володимиром Гарником

11 вересня Володимиру Гарнику з Теребовлі виповнилося 46 років. А 24 вересня український захисник загинув біля нaселеного пункту Новоселівкa Крaмaторського рaйону Донецької облaсті у боях з російськими окупантами. Він був стрільцем 81-ої окремої aеромобільної бригади.  

Володимир Гарник був єдиним сином у батьків. 23 роки працював за кордоном. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України повернувся додому, щоб захищати незалежність держави та наше майбутнє. Ніколи більше не обіймуть свого мужнього сина мама Надія, батько Микола. Не почує мудрої татової поради син Остап, який зараз з мамою перебуває в Ірландії.  

У неділю, 2 жовтня, воїн повернувся додому, тепер уже назавжди. Сотні жителів громади вийшли на вулиці Теребовлі, щоб зустріти кортеж з тілом Володимира і віддати шану Герою. А в понеділок плакала згорьована родина, теребовлянці, плакало небо за своїм сином, який віддав найдорожче – своє життя за майбутнє України. 

 «Під супровід духового оркестру та дощу Теребовлянська громада провела в останню путь мешканця міста, солдата, стрільця 81-ої окремої аеромобільної бригади Володимира Гарника. Востаннє попрощатися з Героєм, якому назавжди залишиться 46, та віддати йому шану прийшли родичі, численні друзі, знайомі, побратими, представники влади та просто небайдужі жителі громади. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме до Царства Небесного. Вічна пам’ять захиснику України!», – оприлюднили у Теребовлянській міській раді.

Відспівали загиблого військовослужбовця у храмі святого Миколая в Теребовлі. На місцевому кладовищі Володимир Гарник знайшов вічний спочинок. Тепер з небесним воїнством він захищатиме Україну і своїх рідних з Вічності. Вічнa пaм’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *