Захищав Україну з 2014-го: на щиті повертається додому Микола Федірко з Тернопільщини

Захищав Україну з 2014-го: на щиті повертається додому Микола Федірко з Тернопільщини

Микола Федірко із села Велика Лука Великоберезовицької громади захищав Україну з 2014 року. Вже тоді він брав участь у бойових діях на Донеччині та Луганщині. 

З перших днів великої війни Микола знову пішов на фронт. Він ні хвилі не сумнівався, що має знову захищати рідну землю. 

Воював у гарячих точках. Побратими знали, що поруч з Миколою надійно.

Микола загинув на пекельній Донеччині 17 квітня. У березні йому виповнилося лише 43 роки. 

Осиротіли без сина батьки , не обіймуть більше ніколи Миколу брати та сестра. 

«Знову у нашу громаду надійшла сумна звістка з фронту. 17 квітня 2024 року на Донеччині загинув Федірко Микола Богданович з села Велика Лука Великоберезовицької громади. 

Федірко Микола народився 20 березня 1981 року в селі Велика Лука, навчався в Мишковицькій школі. У 2014 році брав участь у бойових діях на Донеччині та Луганщині. 

З початку повномасштабного вторгнення знову став на захист Батьківщини. Був солдатом 3 кулеметного відділення кулеметного взводу 2 єгерського батальйону. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Семенівка Покровського району Донецької області. У Героя залишилися мати, батько, брати та сестра. Вічна пам’ять і слава Герою! Співчуття рідним і близьким», – повідомили у Великоберезовицькій громаді. 

В неділю, 21 квітня, кортеж з тілом загиблого Героя прибуде до рідного дому. 

«Просимо жителів громади вийти на вулиці орієнтовно о 14:00, аби провести в останню дорогу додому нашого захисника. Вшануймо Героя, який віддав за нас найцінніше, що мав – власне життя. Панахида відбудеться 21 квітня о 20:00, а чин похорону розпочнеться у понеділок, 22 квітня о 12:00. Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо з вами біль втрати», – оприлюднили на сторінці громади. 

«Навіки в строю. Назавжди додому… Микола тримав небо над нами від 2014 року… У нього не було і краплі сумніву чи вагань в лютому 2022 року… Сказати, що шкода, це нічого не сказати. Герой з дуже великої букви! Пам’ять і тільки найкращі спогади назавжди залишаться в наших серцях. Вічна пам’ять тобі, Герою! Щирі співчуття батькам та родині», – написала Ольга Гутор.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *