Завтра минає 9 днів після смерті відомого тернопільського журналіста Ярослава Бачинського

Завтра минає 9 днів після смерті відомого тернопільського журналіста Ярослава Бачинського

Колег і друзів, усіх, хто знав Ярослава Бачинського рідні запрошують зібратися у  Катедральному соборі на спільну молитву 11 вересня о 8.15 годині. 

Відомий журналіст Тернопілля Ярослав Бачинський ідійшов у вічність на 64 році життя . За свою журналістську діяльність Ярослав Мар’янович побував у кожному куточку нашої області. Виходець із села Бедриківці Заліщицького району, він надзвичайно любив рідну землю, простих людей. Тому й більшість його публікацій і радіопередач були присвячені аграріям, сільським жителям.
Свій творчий шлях у журналістиці Ярослав Бачинський розпочав зі Збаразької районної газети, після цього тривалий період був головним редактором Тернопільського районного радіо, а в середині 2000-их – автором і ведучим сільської програми «Господар» на обласному державному радіо. Загалом, він співпрацював з багатьма місцевими та всеукраїнськими виданнями.
Творчим і життєвим кредо Ярослава Бачинського було: «Журналіст повинен любити, поважати і цінувати людей». Саме читачам і радіослухачам він присвятив життя, задля них, незважаючи на важку недугу, працював до останніх своїх миттєвостей.
Великим оптимістом, доброзичливим, щирим  Ярослав назавжди залишиться у наших спогадах.
Вічна пам’ять і Царство Небесне!

Колектив газети «Наш ДЕНЬ» глибоко сумує з приводу важкої втрати і висловлює щирі співчуття рідним, колегам, усім, хто знав Ярослава.

 

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares