Зі студентами юрфаку ТНЕУ зустрівся радник міністра юстиції, народний депутат Ігор Алексєєв (ФОТО)

Зі студентами юрфаку ТНЕУ зустрівся радник міністра юстиції, народний депутат Ігор Алексєєв (ФОТО)

Радник міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексєєв відвідав Тернопільщину. Розпочав свій візит Ігор Алексєєв із зустрічі з студентами юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

За круглим столом відбулася змістовна і корисна розмова про перспективи подальшого розвитку системи юстиції та місце у ній нинішніх студентів.

«Головне завдання Міністерства юстиції на поточний рік – зробити запроваджені за останні роки зміни незворотними», – зауважив радник міністра. «Одним із ключових напрямків роботи Мін’юсту став розвиток системи безоплатної правової допомоги. За 5 років побудовано одну з найбільш масштабних і ефективних інституцій, де працює понад 5 тисяч адвокатів і 3,5 тисячі юристів. Вони щодня надають правову допомогу українцям», – зазначив народний депутат Ігор Алексєєв.

«Найбільш незахищеним є той українець, який не знає своїх прав і не вміє ці права захищати. Мін’юст дав старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який нині є найбільш масштабним всеукраїнським просвітницьким проектом. Минулого року ми активно працювали за такими напрямками як захист прав дітей, боротьба з домашнім насильством, боротьба зі свавіллям правоохоронних органів», – зауважив Ігор Алексєєв. Лише минулого року консультації  та роз’яснення отримали понад 550 тис українців. Майже 73 тисячі громадян отримали адвоката для представлення інтересів у судах в цивільних та адміністративних провадженнях.

«Зокрема, що стосується соціально незахищених категорій осіб, то результати справді вражають. Працівники виконавчої служби практично подвоїли суму стягнутих аліментів у порівнянні з попереднім роком і змогли відстояти економічні права 555 тисяч дітей, стягнувши на їхню користь 4,6 млрд грн аліментів. Також ми захистили трудові права наших громадян, стягнувши понад 460 млн грн з недобросовісних роботодавців на користь 38 тисяч працівників»,- наголосив радник міністра.

Ігор Алексєєв відповів на запитання майбутніх юристів і побажав їм не обмежуватися лише учбовим процесом, а зосередити увагу на самостійній підготовці до занять.

Також він відвідав мобільний консультаційний пункт головного територіального управління юстиції, який постійно працює на Театральному майдані обласного центру, де мав можливість безпосередньо поспілкуватися з тернополянами і відповісти на їхні запитання.

Радник міністра узяв участь у телепрограмах «Акценти» та «Без цензури» двох обласних телеканалах. Особливу увагу звернув на змінах у роботі Мін’юсту, відповів на запитання журналістів та подякував за популяризацію реформ.

#МінЮст

#КОМАНДА

#ТернопільськаЮстиція


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *