ЗУНУ посів 16-е місце у рейтингу Study Abroad Aide

ЗУНУ посів 16-е місце у рейтингу Study Abroad Aide

У рейтингу бази даних  Study Abroad Aide Західноукраїнський національний університет посів 16-те місце серед 100 найкращих зво України для іноземних студентів.

Study Abroad Aide – найбільша та найповніша база даних університетів у світі, завдяки якій формуються рейтинги численних навчальних закладів в Азії та Європі. Рейтинг охоплює оцінювання 8060 приватних і державних закладів вищої освіти у 69 країнах.

11 листопада 2023 року був опублікований щорічний рейтинг найкращих університетів для іноземних студентів. До цього переліку входять заклади, які пропонують найкращу якість освіти.

Оцінювання університетів проходить за наступними показниками: висока академічна репутація закладу, частка іноземних здобувачів порівняно з національними студентами, різниця між платою за навчання в університеті та середньою платою за навчання в країні.

Детальніше з рейтингом «100 Best Value Universities In Ukraine For International Students» можна ознайомитись за посиланням: https://studyabroadaide.com/best-value-institutions-ukraine/

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *