ЗУНУ співпрацює зі школами Тернопільщини

ЗУНУ співпрацює зі школами Тернопільщини

У Західноукраїнському національному університеті підписали договір про співпрацю між ректором класичного університету Тернополя та директором Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Мильного Тернопільського району Тернопільської області.

У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Мильно реалізуються найрізноманітніші задуми та ідеї для розвитку нової української школи.

Вітаючи присутніх, ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий зазначив: «Сьогодні, підписуючи угоду про співпрацю, я щиро радію! Ми, освітяни, розуміємо як важливо дати молоді не лише дати інформацію, навички, знання, а й сформувати особистості, які здатні ставити перед собою амбітні цілі й досягати їх, швидко адаптуватися до умов та вимог суспільства. Об’єднуймо зусилля й дбаймо про молодь – майбутнє України!»

У ході спілкування колеги обговорили подальші кроки співробітництва та домовилися про організацію спільних учнівських олімпіад, культурних та просвітницьких заходів, участь в університетських конференціях, семінарах, симпозіумах, круглих столах й форумах, залучення учнів до розробки та реалізації стартапів, соціальних, екологічних проєктів, формування єдиного наукового-освітнього простору, впровадження інноваційних освітніх технологій, форм та методів навчально-виховної, науково-методичної роботи.

Директор Михайло Горішний, розповідаючи про школу, сказав: «Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних працівників, учні 10 та 11 класу навчаються за двома профілями: географічним та технологічним, у 8-9-х  класах організовано допрофільну підготовку за географічним напрямом диференціації навчання. Ми не зупиняємося на досягнутому, а йдемо уперед до здійснення головної ідеї – становлення свідомої особистості, готової до вибору свого місця у житті та здатної успішно реалізувати себе в усіх сферах життєдіяльності».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *