ЗУНУ співпрацюватиме із Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля

ЗУНУ співпрацюватиме із Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля

У Західноукраїнському національному університеті підписали меморандум про співпрацю між класичним університетом Тернополя та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля.

Вітаючи партнерів, ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк сказала: «Наше співробітництво – об’єднання зусиль, які спрямовані на розвиток освітньої й наукової діяльності в Україні та за її межами. Разом ми сприятимемо створенню нових можливостей для студентів і викладачів наших закладів вищої освіти, реалізуємо наукові проєкти та спільно досліджуватимемо актуальні проблеми, які виникли в українському суспільстві. Вірю, що ця співпраця буде результативною».  

Під час спілкування колеги обговорили подальші кроки співробітництва та домовилися про організацію наукових конференцій, лекцій, тренінгів і семінарів; проведення досліджень; розвиток програм внутрішньої академічної мобільності з метою підвищення якості освіти, формування індивідуальної освітньої траєкторії;  запрошення провідних фахівців університетів-партнерів для участь у рецензуванні освітньо-професійних та освітньо-наукових програм.

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян зазначила: «Співпрацюючи із Західноукраїнським національним університетом, ми збагатимо освітнє середовище нашої держави новими ідеями та перспективами, створимо платформи для інновацій та обміну знаннями. Разом до перемоги!»

До зустрічі також долучилися проректор із науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, проректор з наукової роботи Микола Дивак, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, декан факультету економіки та управління Андрій Коцур, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Ольга Собко, професор кафедри підприємництва і торгівлі Олена Птащенко,  к.е.н., доцент, заступник з навчально-виховної роботи ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» Світлана Смерека. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *