ЗУНУ співпрацюватиме з Радою адвокатів Тернопільської області

ЗУНУ співпрацюватиме з Радою адвокатів Тернопільської області

У класичному університеті Тернополя підписано договір про співробітництво та науково-практичне консультування між Західноукраїнським національним університетом та Радою адвокатів Тернопільської області.

Вітаючи присутніх, ректор Оксана Десятнюк зазначила: «Співпраця із Радою адвокатів Тернопільської області – це  нові можливості для наших студентів у здобутті практичного досвіду та особистого професійного зростання, подальшого працевлаштування. Переконана, що наше партнерство буде взаємовигідним і плідним!»

«Ми раді сьогодні офіційно задокументувати наше співробітництво. Разом, ми зможемо сприяти підготовці кваліфікованих фахівців, які працюватимуть на благо нашого міста й держави!»  – сказав голова Ради адвокатів Тернопільської області Тарас Будз.

Під час спілкування Оксана Миронівна та Тарас Васильович обговорили подальші кроки співпраці, зосередивши увагу на проведенні фундаментальних  і науково-прикладних досліджень; розвитку освітньої та наукової діяльності; науково-практичному консультуванні, організації конференцій, семінарів, круглих столів; реалізації спільних проєктів.

Також до зустрічі долучилися фахівці Ради адвокатів Тернопільської області. Вони поділилися думками щодо перспектив співробітництва із Західноукраїнським національним університетом.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *