ЗУНУ запрошує на І Молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді»

ЗУНУ запрошує на І Молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді»

13 березня у Західноукраїнському національному університеті відбудеться І Молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді».

Мета – створити дискусійний майданчик для обміну ідеями, досвідом і знаннями, обговорення актуальних економічних проблем та пошуку спільних рішень щодо подолання глобальних викликів, сприяти розвитку молодіжного підприємництва та креативних ініціатив серед активної молоді, об’єднати відповідальних лідерів нової генерації.

Співорганізаторами І Молодіжного економічного форуму «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді» є – навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету, «Медіацентр» ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (м. Київ);  Почесне консульство Литовської Республіки у Тернополі, Почесне консульство Республіки Сенегал в Україні, Почесне консульство Республіки Хорватія в Західному регіоні,  Почесне консульство Угорщини в м. Тернопіль.

ЗУНУ запрошує активну шкільну молодь і студентів українських зво до участі у конкурсі молодіжних проєктів, який відбудеться у межах форуму. Учасники матимуть унікальну можливість презентувати свої ідеї у професійному експертному середовищі, а також долучитися до дискусій і нетворкінгу. Тематика форуму охоплює проблемні питання економічної дипломатії та міжнародної економіки, міжнародного бізнесу та міжнародного менеджменту.

Для участі у форумі необхідно до 28 лютого 2024 року зареєструватись одноосібно або командою за посиланням: https://forms.gle/z9zFpeaYHvUXJ4VWA ;  підготувати (за встановленими вимогами) проєкт у форматі презентації або відеопрезентації та короткого резюме на одну із тем (нижче) та надіслати його на електронну адресу до 5 березня;  пройти конкурсний відбір на кращий проєкт (про результати відбору і місце проведення форуму учасники будуть повідомлені індивідуально до 8 березня 2024 року).

Нагородження переможців конкурсу проєктів відбудеться 13 березня 2024 року під час проведення І Молодіжного економічного форуму «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді».

Вимоги до проєкту – структурно проєкт повинен складатися з 3-х частин: постановка проблеми та обґрунтування її актуальності, аргументи (не менше 5), коротке резюме з висновками.

Аргументи для розкриття теми мають бути переконливими та обґрунтованими.

Теми проєкту:

Якою буде глобальна економіка-2040?

Чому економічна дипломатія – «must have» для України?

Як соціальні мережі змінюють міжнародний бізнес?

Як штучний інтелект змінить міжнародний менеджмент?

Як за допомогою геймифікації мотивувати працівників міжнародних компаній?

Як міграційні процеси змінюють міжнародну економіку в 21 столітті?

Що переможе у глобальному світі: економічна дипломатія чи інформаційні війни?

За додатковою інформацією звертайтеся:

e-mail: vika235876@gmail.com  – Вікторія Казьмерчук, співробітник центру сходознавства та африканістики;

тел.: +380971765985 – Людмила Герман, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки ЗУНУ.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *