Зустрів лише 26-е літо: у Вовчанську на Харківщині загинув Омелян Гуральчук з Тернопільщини

Зустрів лише 26-е літо: у Вовчанську на Харківщині загинув Омелян Гуральчук з Тернопільщини

Ще одне юне життя згоріло в страшному полум’ї війни. Лише 26 років було Омеляну Гуральчуку із села Товсте Гримайлівської громади. Хлопчина, якому б жити, кохати, мріяти, створити сім’ю. А тепер цього нічого уже ніколи не буде.

Омелян загинув у Вовчанську Харківської області, де зараз точаться жорстокі бої за кожен клаптик української землі. На жаль, з останнього свого бою Омелян не повернувся живим.

Завтра, 11 червня, юного Героя зустрічатимуть у Гримайлові, а вже потім на подвір’ї його рідної сестри у селі Товсте.

«Чорною новиною почався червень у Гримайлівській громаді. Померкнуло щасливе родинне сяйво ще в одній домівці нашого краю в с. Товсте. Невблаганний подих війни назавжди загасив життєву свічу молодого хлопця, Гуральчука Омеляна 18.02.1998 року народження.

Хлопець вступив в добровольче формування і з часом поповнив ряди Збройних сил України.

Отримавши важке поранення, під час виконання військового обов'язку, загинув 4 червня 2024 року у Вовчанську Харківської області. Зупинилося серце молодого Героя… Здавалося б, ще сам дитина а вже віддав своє життя заради нашого захисту, заради майбутнього наших дітей.

Уся місцева громада вдячна йому за подвиг та схиляє голови в скорботі. Хай Господь візьме Омеляна у свої милостиві справедливі обійми та дарує Царство Небесне.

Повідомляємо що у вівторок, 11 червня 2024 року,біля каплички Матері Божої в центрі смт Гримайлів зустрічаємо з молитвою, квітами і лампадками домовину з тілом полеглого в боях за волю і незалежність України ОМЕЛЯНА ГУРАЛЬЧУКА.

Час орієнтовно між 10 та 11 год.

Цього ж дня на подвір’ї сестри Героя України Омеляна Гуральчука в селі Товсте відбудеться парастас за полеглим захисником, після цього чин похорону в церкві св. Івана Хрестителя в селі Товсте. Просимо всіх жителів сіл громади гідно віддати останню шану воїну Омеляну.

Висловлюємо щирі співчуття всій родині полеглого захисника України. Вічна шана Героям, які загинули, захищаючи незалежність України!» – повідомили на сторінці Гримайлівської громади.

Вічна пам’ять тобі, юний Воїне! Легких небесних хмаринок!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *