19 годин під завалами та понад рік боротьби за життя: історія захисника Назара Вікторовського, який працює в поліції Тернопільщини

19 годин під завалами та понад рік боротьби за життя: історія захисника Назара Вікторовського, який працює в поліції Тернопільщини

З перших днів повномасштабного вторгнення Назар Вікторовський пішов добровольцем захищати Україну. Після одного з ворожих обстрілів він опинився під завалами, де пробув майже добу. Далі були численні операції, ампутація ніг та місяці реабілітації.

Зараз Назар працює інспектором служби 102 та надає допомогу тим, хто її потребує.

Витримати все це захиснику допомагала підтримка дружини, 6-річної донечки, батьків та друзів. Півтора року чоловік боровся за життя і можливість знову ходити.

Як розповіли в Нацполіції України, зараз Назар Вікторовський адаптується до життя на протезах і робить свої неквапливі, але впевнені кроки. Зізнається, ще у реабілітаційному центрі почав думати про те, де шукати роботу. Тоді несподівано товариш запропонував йому роботу в поліції оператором спецлінії 102 і Назар одразу погодився.

«Роботою задоволений, адже тут для мене є усі зручності. Колектив дружній, приємно зустріли, допомагають, підказують, розуміють і це важливо, адже з підтримкою за спиною набагато легше, навіть ще більше хочеться жити», – розповів Назар.

Він звикає до своїх нових посадових обов’язків. Разом із колегами служби поліції «102» приймає дзвінки від громадян. Каже, коли бере слухавку, то розуміє, що на тому кінці хтось потребує допомоги і для нього вкрай важливо якнайшвидше цю допомогу надати.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *