5 рецептів використання олії чайного дерева

Усі чули про корисні властивості чайного дерева. Позбутися від лупи, болю у вусі, застуди, нежиттю, кашлю, зубного болю та мозолів допоможуть прості та діючі рецепти з використанням цього цілющого засобу. Проте, людям з алергією на олію чайного дерева запропоновані рецепти використовувати не можна
.

Рецепт №1. Засіб від лупи

Додайте 5 крапель олії чайного дерева в разову порцію вашого шампуню та кондиціонера. Використовуйте доти, доки лупа зникне.

Рецепт №2. Засіб від болю у вусі

Трошки підігрійте оливкову олію з олією чайного дерева в пропорції 2:1, закапайте 1-2 краплі у вухо. Повторюйте в разі необхідності. 

Рецепт №3. Засіб від застуди, нежиттю та кашлю

Додайте 10 крапель олії чайного дерева в інгалятор та зробіть інгаляцію перед сном. При нежиттю змастіть шкіру перенісся та чола 1-2 краплями засобу.

Рецепт №4. Засіб від зубного болю

На одну склянку теплої води додайте 10 крапель олії чайного дерева. Полощіть зуби таким розчином двічі на день після їжі. Після процедури не їжте та не пийте нічого протягом 20 хв.

Рецепт №5. Засіб від мозолів

Змащуйте очищені ділянки шкіри, де з’явились мозолі, олією чайного дерева. Корисно також додавати 10 крапель олії у ванночку для ніг.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *