9 депутатів сільрад Козівського району підозрюють у корупції: не подали декларацій

9 депутатів сільрад Козівського району підозрюють у корупції: не подали декларацій

У результаті моніторингу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Козівським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури виявлено факти неподання декларацій 9 депутатами сільських рад Козівського району за 2017 рік, а окремими із них також за 2016 рік. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

За матеріалами прокуратури слідчими поліції розпочато кримінальні провадження стосовно 9 депутатів за ст.366-1 КК України (Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації) досудове розслідування у яких триває.
Враховуючи виявлені порушення у сфері фінансового контролю, місцева прокуратура внесла 2 подання в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» на розгляд колегіальних органів місцевого самоврядування.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *