На дамбі Тернопільського ставу видаляють каштани. У міській раді повідомили, що дерева – сухостійні.
“Сьогодні, 23 червня, на дамбі Тернопільського ставу спеціалізована організація виконуватиме роботи з видалення сухостійних дерев породи каштан. Роботи проводяться відповідно до дозвільних документів, виданих комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень”, — кажуть у міській раді.
Загалом буде видалено вісім каштанів. У міській раді кажуть, що вони становлять потенційну небезпеку через свій незадовільний стан.