Американські номери – особливості та переваги замовлення онлайн

З покупкою автомобіля за кордоном приходять нові проблеми, а саме, форма номерних знаків. Іноді вона може відрізнятись від встановлених стандартів нашої країни. Якщо ми маємо продовгуваті таблички з номерами, то деякі закордонні машини – квадратні. Тому доводиться американські номери (https://autonomera.kiev.ua/uk/amerikanskie/) окремо замовляти. Це можна зробити на офіційному сайті компанії Autonomera, де швидке виготовлення та зручна доставка.

Особливості виготовлення

Враховуючи те, що на американських автомобілях місце під номер має квадратну форму, то наші стандарти не підходять. Хоча деякі водії намагаються особливими способами прикріпити табличку з номером. Та будь-який метод не може створити гармонійний зовнішній вигляд, бо нішу все одно видно і загалом картинка виходить не дуже приємною. До того ж, за порушення правил кріплення можливо отримати штраф. 

Тож порушувати закон не варто. Потрібно просто замовити такої форми знак, що відповідає місцю під нього. Тоді в поліції не буде зайвих запитань та причин для штрафних дій. Проблема полягає в тому, що державні установи не виготовляють автомобільні номери нестандартних розмірів. Отже, доведеться самотужки виходити із ситуації. Для цього існують компанії, що надають подібні послуги. Особливо приємно, коли можна замовити онлайн.

Основні переваги замовлення номерних знаків в інтернеті

Так як послуга доволі специфічна, знайти в місті, навіть великому таку фірму – зовсім не просто. Однак світова мережа допоможе в цьому і надасть інформацію про компанії, що виготовляють нестандартні автономери. Замовлення онлайн мають свої переваги, наприклад:

Саме виготовлення номерних знаків квадратної форми не заборонено, більш того існують встановлені державою стандарти. Створюються американські автономери на алюмінієвій основі. Додатково наносяться голограми та спеціальне покриття, що відбиває світло фар. Серед переваг замовлення онлайн, важливо окремо виділити:

  • Оперативне виготовлення. Фактично, створюється табличка за 5 хвилин.
  • Доступна ціна. Зазвичай, вартість подібних послуг не перевищує допустимих норм. Оплатити замовлення можна будь-яким способом – банківською карткою чи готівкою.
  • Мінімальний набір документів. Для здійснення замовлення номерів потрібен тільки технічний паспорт документ, що засвідчує особу.
  • Додаткові корисні аксесуари. Разом з основою, можливо придбати спеціальне кріплення, рамку, захисну сітку.
  • Гарантія якості. Після виготовлення, виробник гарантує 2 роки користування без додаткових витрат.

Американські номери можливо придбати онлайн з гарантією та додатковим захистом від вандалів і впливу навколишнього середовища. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *