«Андрузькі молодиці» з Кременеччини – переможці фестивалю «Eurofolk-2019» (ФОТО)

«Андрузькі молодиці» з Кременеччини – переможці фестивалю «Eurofolk-2019» (ФОТО)

«Андрузькі молодиці» гідно представили Кременецький район і Тернопільську область на «Eurofolk-2019» у м. Вінниці, отримавши перше місце.

«Eurofolk-Вінниця» проводиться у рамках Музичних свят «Євро фолк» – Світ це телебачення. Музичні свята проводяться в різних містах і країнах Європи впродовж року під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – ЕАFF (офіційний партнер UNESCO).

Музичні свята «Євро фолк» складаються з сорока п’яти музичних фестивалів. Основна мета Європейської Асоціації фольклорних фестивалів EAFF – популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей. Забезпечення творчим колективам можливість виступити, зібрати їх у конкурсну програму, яка визначить найкращі з них і популяризувати призерів шляхом показу їх виступів у телеефірі Європи.

Колектив «Андрузькі молодиці» заснований у 2012 році. У 2018 році отримав звання «народного» . Колектив бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

Учасниці колективу закохані в українську народну пісню, люблять свою маленьку батьківщину – Андругу і прославляють своє село.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares