На щиті: поблизу Кліщіївки загинули молоді воїни з Тернопільщини Максим Кузів та Андрій Степанець

На щиті: поблизу Кліщіївки загинули молоді воїни з Тернопільщини Максим Кузів та Андрій Степанець

Ангелами злетіли душі в Небеса ще двох тернополян – Максима Кузіва та Андрія Степанця. Зовсім молоденькі. Максимові лише 24, Андрієві – 26… Хлопці були активістами Тернопільського осередку ВГО «Сокіл», добровольцями російсько-української війни, бійцями 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Максим та Андрій загинули у запеклих боях поблизу Кліщіївки, що на Донеччині.    

«У запеклих боях поблизу Кліщіївки, що на Донеччині, 7 липня героїчно загинули наші побратими, активісти Тернопільського осередку ВГО «Сокіл», добровольці російсько-української війни, бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Максим Кузів з позивним «Залізняк» та Андрій Степанець – «Сябр».

Вони обидва брали участь у Київській кампанії в сокільській роті в складі Карпатської Січі. Згодом приєдналися до лав 93 ОМБр, що стало певною традицією, серед сокільців.

До повномасштабного вторгнення ці юні хлопці активно займалися національно-патріотичним вихованням, вишколювали молодь та самі готувалися йти на фронт. Ці юні хлопці є прикладом для багатьох, вони жили Ідеєю та поширювали її.Вічна пам’ять і слава Воїнам, які віддали життя за незалежність України!

Герої не вмирають!» – йдеться у дописі телеграм-каналу ВГО “Сокіл”.

Колишній голова Тернопільської облради та екс-народний депутат Олексій Кайда написав на своїй фейсбук-сторінці: «У запеклих боях поблизу Кліщіївки, що на Донеччині, 7 липня героїчно загинули наші побратими, активісти Тернопільського осередку ВГО «Сокіл», добровольці російсько-української війни, бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Максим Кузів з позивним «Залізняк» та Андрій Степанець – «Сябр».

Максимові назавжди буде 24 роки, а Андрію – 26. Їхній чин і звитяга завжди житимуть у нашій пам’яті, їхнє життя та мужність – будуть прикладом для майбутніх поколінь!

Щирі співчуття рідним і близьким Героїв!

Вічна пам’ять і слава Воїнам, які віддали життя за незалежність України!

Герої не вмирають!»

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *