Аварії, вуличні травмування, гіпертонічні кризи: медики швидкої Тернопільщини виїжджали майже на пів тисячі викликів

Аварії, вуличні травмування, гіпертонічні кризи: медики швидкої Тернопільщини виїжджали майже на пів тисячі викликів

На Тернопільщині 20 січня медики швидкої обслужили 488 викликів до пацієнтів, здійснили 170 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 220 викликів, госпіталізовано 60 пацієнтів. Про це повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня в Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення автомобілів «Порше» та «Опель» постраждала 29-річна пацієнтка. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Згодом швидка знову виїжджала на вул. 15 Квітня, до Збаразького КПП, знову на місце аварії. Внаслідок зіткнення автівки зі стіною постраждав 19-річний пацієнт. Із закритою травмою поперекового відділу хребта потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Районна бригада швидкої виїжджала у м. Кременець, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення буса «Фольксваген» з автомобілем «Хонда» постраждали пасажири автівки. 26-річну жінку із забоєм м’яких тканин носа й носовою кровотечею та 26-річного чоловіка із забоєм лобної ділянки голови та правого ліктьового суглоба, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Кременецьку райлікарню.

Були 20 січня й вуличні травмування. Так, бригада швидкої виїжджала у с. Біла поблизу Тернополя, до 40-річного пацієнта. Чоловік травмувався, упавши на вулиці. Із підозрою на перелом ребер потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Також швидка виїжджала на просп. С. Бандери, до 70-річного пацієнта. Чоловік упав на слизькій дорозі й травмувався. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено в університетську лікарню.

20 січня знову побільшало виїздів до ковідних хворих, зросла кількість викликів до пацієнтів із хронічними недугами, на гіпертонічні кризи, гострі алкогольні інтоксикації та ГРВІ.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *