Базовий ювелірний гардероб

Не буває людей, які не любили б прикраси. Навіть якщо ви вважаєте себе байдужою до блиску золота і сяйва каменів, напевно у вас є мінімальний набір ювелірних виробів. Які ж прикраси можна вважати універсальними? Базові ювелірні вироби повинні підходити для різних приводів і варіантів одягу.

Розглянемо основні прикраси, які повинні бути в скриньці кожної жінки і які ви завжди знайдете на www.diamant.ua та й ще багато чого іншого.

Сережки

Найбільш підходящим варіантом можуть стати сережки-гвоздики або класичні сережки з англійським замком. Вибирайте варіанти з прозорими каменями. Це можуть бути моделі з фіанітами, кристалами Swarovski або ж з діамантами. Невеликі витончені прикраси – ідеальний варіант як на кожен день, так і для виходу в світ.

Ланцюжок

Залежно від того, який дорогоцінний метал вам подобається більше, необхідно мати хоча б один варіант ланцюжка, який стане основою для різноманітних сполучень. Ювелірна Карта має що запропонувати на будь-який смак.

Підвіска

Саме мінімальне, що можна носити кожен день – це ювелірний хрестик (натільний носиться тільки приховано). Різноманіття дизайнерських рішень робить цей виріб не тільки важливим символом віри, а й доповненням образу. Іншими варіантами базових підвісок можуть стати кулони у вигляді букв, знаку зодіаку або ж класичні прикраси з єдиним каменем.

Кільце на кожен день

Хоча б одне кільце, безсумнівно, повинно бути в скриньці кожної дівчини. Універсальним варіантом є тонке кільце із золота чи срібла. Воно може бути прикрашене невеликим каменем або мати декоративні елементи, такі як серце, геометричні фігури або невелике плетіння чи вставку з емалі.

Коктейльне кільце

Ідеальний варіант – мати 2 кільця: лаконічне на кожен день і коктейльне кільце для виходу в світ. У другому випадку вибирайте найпривабливіші і незвичайні варіанти. Тут доречні кільця незвичайного дизайну з великими каменями.

Браслет

Він повинен бути виконаний з того ж дорогоцінного металу, що і інші ювелірні вироби, якими ви плануєте прикрасити себе. Це може бути браслет-ланцюжок, прикраса з камінням або підвісками. Вибирайте саме те, що підходить вам та відповідає ситуації чи дрес-коду.

Якщо ви вважаєте себе досить консервативною у виборі ювелірних виробів, то не забувайте про «правило трьох», яке, безсумнівно, працює: при виборі прикрас надягайте тільки три ювелірних вироби. Це може бути кільце, сережки і браслет або підвіска, кільце і сережки. При цьому важливо звертати увагу, що обручка або годинник також вважаються елементами правила.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares