Безкоштовне цифрове телебачення у кожну оселю

Звичайне аналогове телебачення, до якого всі вже давно звикли, поступово зникає і в нашій країні. Від такого типу прийому телевізійного сигналу відходять як самі користувачі, так і на державному рівні. Розвиток цифрових технологій сьогодні дозволяє кожному безболісно перейти на новий формат отримання ефірного сигналу, який впевнено завойовує довіру користувачів завдяки цілій низці переваг. По-перше, цифрове телебачення більш якісне, це напевно і так зрозуміло. По-друге, щоб дивитись телевізійні канали з відповідною якістю сигналу, потрібно лише придбати ефірний тюнер та антену DVB-Т2.

Різновиди цифрових антен та нюанси монтажу

Обираючи антену Т2, варто приділити увагу таким характеристикам, як місце монтажу. На сьогодні є можливість придбати антени, які можна встановлювати як всередині приміщення, так і зовні. Обирати тип та потужність прийому сигналу слід попередньо ознайомившись з картою покриття Т2 в Україні. Також такі пристрої відрізняються за типом прийому сигналів різних діапазонів. Є всехвильові, діапазонні або канальні варіанти. В Інтернет-магазині Sat-Master представлено дуже широкий вибір даної продукції за найдемократичнішими цінами. Переконатись в цьому можна перейшовши за посиланням: https://satmaster.kiev.ua/category/efirnye-antenny. При виникненні питань, тут завжди можна розраховувати на кваліфіковану консультацію одного з менеджерів сайту, після якої Ви можете впевнено придбати потрібну антену.

Можливості та переваги сучасних Т2 тюнерів

Про такі тюнери всім відомо вже досить давно. Але технічний прогрес не стоїть на місці. Тому сьогодні подібні пристрої дозволяють отримати більш якісний стандарт мовлення в цифровому форматі DVB-Т2. Тюнери, або як їх ще називають – цифрові ресивери та приставки Т2, можуть відрізнятися один від одного тільки наявністю додаткових функцій. Порівняти їх між собою можна тут: https://satmaster.kiev.ua/category/resivery-dvb-t2. Сучасні прилади можуть володіти наступним функціоналом: пауза та запис прямого ефіру, підключення Wi-Fi адаптерів виходи в Інтернет, підключення високочастотного модулятора для підсилення сигналу, різноманітні роз’єми та інші. Також відрізнятися можуть й пульти дистанційного управління.

Найголовніше те, що разом із чудовою якістю трансляцій великої кількості телеканалів, Ви отримуєте гарну економію власних коштів. Адже абонплату за перегляд ТВ платити не треба, а все необхідне обладнання коштую значно менше ніж супутникове або IPTV.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares