Бігборди Києва

Бігборди Києва

У радянські часи зовнішня реклама Києва була представлена ​​тільки даховими установками, що прославляли КПРС і закликали «літати літаками Аерофлоту». Відродження української «наружки» почалося в середині 90-х років з появи на узбіччях шосе бігбордів. Сьогодні за запитом «бігборди Київ» можна виявити величезну базу щитів різних розмірів в будь-якій точці столиці. Щитова реклама стала найпопулярнішим інструментом просування брендів, послуг і товарів, політичних програм і громадських рухів. Бігборди гармонійно вписалися в насичену міське середовище, ставши невід’ємним елементом київського пейзажу.

Переваги

Популярність бігбордів обумовлена ​​в першу чергу точним вибором місця установки. Щоб забезпечити високий попит на свій бігборд, формальні власники конструкцій підбирають для їх установки найкращі позиції – узбіччя жвавих трас, площі, транспортні розв’язки, виходи з метро, ​​пересадочні вузли, територію перед ТРЦ і мережевими супермаркетами, в’їзди на мости. Величезна кількість якісних майданчиків зовнішньої реклами дозволяють перехопити грандіозні транспортні і пішохідні потоки. На всіх найважливіших магістралях Києва можна бачити десятки бігбордів, що дозволяють в найкоротші терміни донести потрібну інформацію до мільйонів громадян.

Найбільш поширеним форматом щитової реклами є банер 3х6 м. Але при бажанні можна знайти щити інших розмірів – невеликі майданчики 2,6х3,6 м і величезні мега-борди нестандартних форм, обладнані механізмом обертання.

Великі розміри рекламного зображення вселяють спостерігачеві повагу до продукту що просувається і самої компанії, що використовує для просування настільки великі конструкції зовнішньої реклами. Щоб підсилити ефект, нерідко використовуються так звані екстендери – сюжетні елементи, що виступають за рамки стандартного поля, або підносяться над площиною. Щоб виділитися на тлі конкурентів ще більше, дизайнери можуть перетворити бігборд в величезну рекламну інсталяцію, зробивши камуфляж  опори і побудувавши на базі щита, наприклад, масштабну модель флакона парфумів, будівельного інструменту або вилки з наколотим шматком м’яса.

Цілодобова експлуатація

Більшість столичних бігбордів забезпечено потужними освітлювальними приладами, що включаються з настанням сутінків. Завдяки яскравому підсвічуванню, зображення в нічний час помітно навіть краще, ніж вдень, контрастно виділяючись на тлі темного неба і неясних обрисів будинків. Бігборд, обладнаний прожекторами, успішно експлуатується цілодобово.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares