Бізнесу Тернопільщини відшкодували 631 млн грн ПДВ 

Бізнесу Тернопільщини відшкодували 631 млн грн ПДВ 

Упродовж одинадцяти місяців цього року бізнес Тернопільщини задекларував 615 млн грн бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Про це заявили 160 суб’єктів господарювання краю. Порівняно з січнем-листопадом минулого року сума заявленого до відшкодування на розрахунковий рахунок податку на додану вартість зросла на 198 млн гривень.

Завдяки впровадженню Електронного реєстру відшкодування ПДВ процес повернення платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично. Так, цьогоріч платники Тернопільщини вже отримали з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 631 млн грн ПДВ. У січні-листопаді минулого року було відшкодовано 380 млн грн податку на додану вартість.

Крім цього, з початку року фахівці податкової служби області упередили 3,1 млн грн неправомірно задекларованого до відшкодування податку на додану вартість.

Загальний залишок заявленого невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 107 млн грн, у тому числі: 91 млн грн знаходяться в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 16 млн грн  у судовому та адміністративному розгляді.

До речі, платники податків мають можливість в онлайнрежимі відстежити та перевірити етап, на якому перебуває їх платіж, за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника», що розміщений на офіційному вебпорталі ДПС України.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС в області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares