БК “Тернопіль” підсилився одним із найкращих розігруючих України

БК “Тернопіль” підсилився одним із найкращих розігруючих України

Напередодні матчів чергового туру вищої ліги чемпіонату України проти “Львівської політехніки”, які відбулися 25 і 26 грудня в спорткомплексі Тернопільського державного економічного університету, баскетбольний клуб “Тернопіль” підсилився дуже відомим гравцем, повідомляє сайт Тернополяни.

Правда, спершу наша команда втратила центрового Валерія Анісімова, який перейшов у клуб другого дивізіону чемпіонату Литви.

“Людина отримала варіант з продовженням кар’єри у Європі, ми не вправі заважати”, – прокоментував “Тернополянам” цей перехід наставник команди Дмитро Забірченко.

Нового центрового “Тернополю” наразі знайти не вдалося. Натомість наша команда поповнилася “пойт-ґардом” (атакувальним оборонцем) Павлом Буренком, який виступав за клуб Суперліги “Запоріжжя”.

Правда, у складі запоріжців Павло не зміг сповна розкритися через травму.

“Наскільки мені відомо, в послугах Буренка були зацікавлені лідери нашого баскетболу – “Київ-Баскет” і “Дніпро”, – каже Забірченко. – Але з якихось причин трансфер не відбувся. Для нас це, звісно, добре. Залишається сподіватися, що Павло поверне найкращі кондиції і принесе нашій команді максимальну користь”.

Зауважимо, що Буренко, якому нині 29, виступав разом із Забірченком у 2011-2013 роках у складі київського “Будівельника” і вигравав із столичним колективом Кубок Суперліги-2012. Павло народився у Краматорську на Донеччині. В його кар’єрі, крім “Будівельника” і “Запоріжжя”, були “Хімік” з Південного, казахстанський “Аджалик”, “Донецьк”, “Київ”, івано-франківську “Говерлу”, “Миколаїв”, латвійський “Баронс” і російський “Університет-Юґру”.

Джерело: Тернополяни.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *