Богдан Яциковський: «Тернопільщині не потрібна така обласна рада!»

Богдан Яциковський: «Тернопільщині не потрібна така обласна рада!»

Щоб відстояти свої права, на сесію Тернопільської обласної ради  зібралось близько 800 жителів навколишніх сіл. Більшість представників громадськості приїхали, щоб підтримати утворення Білецької ОТГ з центром в с. Біла. Адже у всіх запропонованих ОДА п’яти пропозиціях перспективного плану територіального об’єднання громад, Тернопіль чомусь може бути тільки з прилеглими селами. А це означає, що навіть ті села, які вже на слуханнях прийняли рішення утворити громади по-іншому, примусово хочуть об’єднати з містом.

– Наша позиція щодо утворення Білецької громади відома – до Радикальної партії Олега Ляшка про допомогу звернулися жителі сіл Біла, Чистилів, Плотича, Івачів Долішній, Івачів Горішній, Великий Глибочок, Ігровиця – вони хочуть створити об’єднану територіальну громаду з центром в селі Біла. Ми з народним депутатом України Ігорем Мосійчуком будемо відстоювати їхні права будь-якою ціною, попри всі провокації «свободівців», які нахабно провокують людей, починають бійки, блокують прийняття рішення та ігнорують законодавство України,  – наголосив Богдан Яциковський.

У ході засідання питання кілька разів виносили на переголосування, але необхідних голосів пропозиція так і не набрала.

– Тернопільська обласна рада виявилась неспроможною працювати в інтересах людей. Якщо рішення щодо утворення Білецької ОТГ сьогодні так і не буде прийнято – наша фракція не з’явиться більше на жодне сесійне засідання та внесе в порядок денний питання дострокового припинення повноважень облради! – заявив голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Тернопільській обласній раді Богдан Яциковський.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *