Був справжнім патріотом і доброю людиною: на Тернопільщині попрощалися з Ярославом Мидликом

Був справжнім патріотом і доброю людиною: на Тернопільщині попрощалися з Ярославом Мидликом

Ярослав Мидлик із села Града на Кременеччині пішов захищати Україну з перших днів повномасштабного вторгнення росії. Був командиром відділення кулеметного взводу однієї з військових частин, старшим солдатом. 2 червня Ярослав зустрів свій півстолітній ювілей. Загинув 21 вересня біля населеного пункту Сухий Ставок Херсонської області у боях з російськими окупантами. 

Він мав бути опорою для своїх літніх батьків. Натомість вже ніколи не обіймуть сина мама Галина, тато Ростислав, не почує поради від Ярослава молодший брат Валерій. 

Про важку втрату повідомили на сторінці національного природного парку «Кременецькі гори», де Ярослав працював останнім часом. .

“Сумна звістка надійшла в наш національний природний парк “Кременецькі гори”. У боях з окупантами, захищаючи рідну землю, загинув наш співробітник, захисник, патріот Мидлик Ярослав Ростиславович, майстер з охорони природи Білокриницького ПНДВ.
Щирі співчуття родині загиблого та схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій.
Вічна пам’ять Герою!”.

«Він був доброю людиною і патріотом – не був байдужим до того, що ворог ступив на його рідну землю. І в перші дні мобілізації став на захист України.

Донедавна с. Града було одним з небагатьох, де не було жодного загиблого в російсько-українській війні. Тепер на цвинтарі у с. Града, вперше від 2014 року, ховають Героя війни», – написала журналістка з Кременця Зоя Карп’юк. 

Кременеччина у скорботі та жалобі — в останню путь проводжають справжнього патріота і дуже добру людину Ярослава Мидлика.

Сотні людей прийшли провести українського захисника в останню дорогу. Усі, хто знав Ярослава, кажуть про нього як добру, щиру, відповідальну людину. Завжди відгукувався на прохання про допомогу, був справжнім патріотом рідної землі.

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *