Чому деяких підприємців Тернопільщини позбавили ліцензій на торгівлю алкоголем та цигарками?

Чому деяких підприємців Тернопільщини позбавили ліцензій на торгівлю алкоголем та цигарками?

Із початку цього року надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів склали 17,6 млн гривень  Це на 14,4 відсотки більше, ніж очікувалось. Відтак, місцеві бюджети додатково отримали 2,2 млн гривень. Порівняно з січнем-лютим минулого року, надходження збільшились на мільйон гривень.

На початок березня фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 37 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Сума застосованих ними фінансових санкцій склала 546,3 тис. гривень.

Крім цього, за результатами проведених перевірок, встановили 42 порушення Закону від 19.12.95 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

У 20 випадках встановили факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних. Ще зафіксували сім випадків роздрібної торгівлі тютюновими виробами поштучно. Роздрібну торгівлю тютюновими виробами особам, яка не досягла 18 років, виявили також у семи випадках.

Упродовж січня-лютого цього року анулювали 66 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Ще 86 ліцензій анулювали за право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. За продаж тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, позбавили чотири ліцензій.

На початок березня цього року на теренах області є 4490 діючих ліцензій. Більшість із них підтверджують право на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, а це – 2482 ліцензії. Про право провадити роздрібну торгівлю тютюновими виробами видано 2008 ліцензій.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *