Чому на Тернопільщині зайнявся склад з олією? (ФОТО)

Чому на Тернопільщині зайнявся склад з олією? (ФОТО)

Учора вранці на ОДС ОКЦ Управління надійшло повідомлення про пожежу на вул. Тернопільська в селі Великий Глибочок, Тернопільського району. В будівлі виробляли та зберігали соняшникову олію.

На місце пожежі направили черговий караул 3 ДПРЧ Управління. Рятувальники встановили, що пожежа виникла в прибудованому до будівлі піднавісі та розповсюдилася на покрівлю будівлі. Площа пожежі на момент прибуття становила 500 квадратних метрів.

З метою попередження розгерметизації цистерн, що знаходились в середні будівлі, та загорання олії, керівником гасіння пожежі оголошено 3-ій номер виклику. В будівлі знаходилось два повністю наповнені цистерни ємністю 30 і 10 тонн, одна – частково наповнена ємністю 10 тонн, та одна порожняя, ємністю 50 тонн. Ззовні будівлі розташовані 19 пластикових баків ємністю 1 тонна з готовою продукцією.

Всього на гасіння пожежі було залучено 7 одиниць техніки і 27 рятувальників.

Під час гасіння врятовано: частину складського приміщення площею 250 м кв., прибудовану допоміжну будівлю площею 170 м кв., допоміжну будівлю, площею 80 м кв., адміністративну будівлю та легковий автомобіль «Fiat».

Унаслідок пожежі знищено: частину виробничо-складської будівлі на площі 500 м кв. та один пластиковий бак з готовою продукцією.

На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.

Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

 

Loading...
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares