Чому не можна повторно кип’ятити воду

Чому не можна повторно кип’ятити воду

Як ми кип’ятимо воду в чайнику? Доливаємо, не звертаючи увагу на те, що залишилося з попереднього кип’ятіння. Так буває, що вода кипить по 2-3 рази. Лікарі не рекомендують пити таку воду – і ось чому.

У водопровідній воді міститься величезна кількість не дуже корисних хімічних речовин – це хлор, солі кальцію і магнію, суспензії заліза і навіть миш’як.  

Що відбувається з водою в чайнику при кип’ятінні?

Змінюється хімічний склад, коли ви кип’ятите воду з домішками мінералів і солей. Деяка частина випаровується, а більшість потрапляє в наш організм разом з напоєм.

Як часто ви чистите чайник?

Накип на чайнику  – це ті ж солі, які потрапляють в осад при кип’ятінні. При першому ви вбиваєте в ній мікробів. Але чим частіше кип’ятите воду знову і знову, тим більш забрудненою вона стає.

Які речовини можуть потрапляти у воду при повторному кип’ятінні?

Все, що є в накипу, потрапляє в наш організм, і часто стає причиною таких серйозних захворювань, як артрит, остеохондроз, жовчнокам’яна хвороба і т.д.

Миш’як

Миш’як очищає воду від хвороботворних мікробів. У малих кількостях він дійсно не є загрозою. Але, коли миш’як накопичується в накипу чайника, він постійно потрапляє в організм, що може спровокувати розвиток периферичних нейропатій, шлунково-кишкових розладів, порушень в роботі нирок, серцево-судинних захворювань і навіть раку.

Нітрати

Все більше і більше стає нітратів у навколишньому середовищі завдяки розвитку хімічного виробництва. Коли ви нагріваєте ці речовини в киплячій воді, нітрати перетворюються в нітрозаміни – канцерогенні сполуки азоту. Лейкемія, рак товстої кишки, рак стравоходу, проблеми з яєчниками і сечовим міхуром – ось лише деякі наслідки постійного вживання нітрозамінів.

Залізо

Розчинене у воді залізо – це іржа, важкий метал. Потрапляючи в організм, це діє токсично і може провокувати порушення функції печінки, хвороби кровоносної системи.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares