Чому варто встановити ролети день ніч?

Ролети «день/ніч» – сучасний і функціональний спосіб оформити вікна. Він ідеально підійде для будь-якої кімнати та зробить дизайн інтер’єру більш стильним. Ця покривна система складається зі смуг тканини та сітки, які розташовані по черзі. Ролети день ніч – це ідеальне рішення для вікон. Завдяки специфіці тканини вони можуть вільно регулювати ступінь сонячного світла в приміщенні.

При розташуванні в денному положенні смуги матеріалу перекриваються – і через сітку просочується сонячне світло. Розташовані в нічному положенні, тканинні смужки стягують всю поверхню штори. Всі налаштування здійснюються за допомогою ланцюжка. Механізм самоблокування дозволяє зупинити ролети в будь-якому місці, також їх можна повністю підняти. Вітраж пропонує багато гарних і практичних ролет для різних вікон. Перегляньте асортимент, щоб підібрати рішення для свого інтер’єру.

Особливість монтажу й догляду

Зазвичай ролети виготовляють із найякіснішого ПВХ. Вони мають такі параметри, які дозволяють зручно відчиняти вікна. Конструкція кріпиться на стулці вікна до склопакетів (вікно не втрачає своєї гарантії). Керівні ланки ПВХ приклеюються до склопакетів вже накладеною на нього пінопластовою стрічкою.

Сьогодні ви можете вільно вибрати спосіб встановлення ролет відповідно до своїх потреб – інвазивний і неінвазивний. За ними легко доглядати, щоб тримати їх у чистоті. Достатньо лише теплої води без додаткових мийних засобів.

Чому варто використовувати внутрішні ролети?

Застосування внутрішніх ролет має масу переваг. Якщо встановити їх вдома або у квартирі, це не створить незручностей для їхніх користувачів, навпаки – вони легкі у використанні. Механізми конструкції «день/ніч» працюють дуже подібно до більшості типів рулонних штор.

Ролети стали популярними через:

  • високу гнучкість використання;

  • різноманітні конфігурації;

  • значну кількість доступних кольорів і малюнків.

Рулонні штори гарантують безпеку та підвищену приватність у вашому власному будинку чи квартирі. Великий вибір матеріалів, з яких вони виготовлені, означає, що ви можете визначитися з відповідним рівнем захисту. Також застосування ролет значно підвищує тепловий комфорт людей, які перебувають у кімнатах під час спеки. Завдяки таким конструкціям легше обмежити кількість сонячного світла, що потрапляє до приміщення, що впливає на температуру всередині.

Ролети день ніч – прикраса вікна, яка стає все більш популярною. Це справді функціональний елемент декору, який додатково характеризується високими естетичними цінностями. Такі ролети підходять до багатьох стилів інтер’єру. Це чудовий варіант для вітальні, кухні та спальні. Вони матимуть прекрасний вигляд як у сучасних, так і в класичних стилях. Підібрати ролети для свого приміщення – легко, адже існує багато дизайнерських рішень. Бажаємо успіхів!

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares