Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ вітав своїх випускників (ФОТО)

Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ вітав своїх випускників (ФОТО)

Традиційно в другу суботу червня в стінах Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ організували вечір зустрічі випускників. Цьогоріч ЧННІПБ ТНЕУ гостинно відкрив двері для своїх випускників ювілейних 2003, 2008, 2013 років.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор ЧННІПБ ТНЕУ к.е.н., доцент Кульчицька Н.Є., яка відзначила, що приємно бачити випускників, які різні між собою за віком і життєвими поглядами, але сьогодні їх дороги поєдналися в одну, єдину, яка повернула їх в студентські роки, до рідного Інституту. Надія Євстахівна розповіла про основні напрями діяльності ЧННІПБ ТНЕУ та підкреслила наскільки важливо проводити такі зустрічі з метою підтримки дружніх та ділових відносин, обміну досвідом та позитивними емоціями. Надія Євстахівна побажала випускникам життєвої енергії й оптимізму, миру, достатку, благополуччя та приємної мандрівки у студентські роки.

Зі щирими словами вітань на адресу альма-матер виступили і випускники. Зокрема, випускниця 2008 р. Лілія Нагаєвська з приємністю пригадала проведені роки в ЧННІПБ ТНЕУ та веселі миттєвості студентства, висловила слова вдячності викладачам за їх терпіння і турботу, за надані знання.

Радували присутніх мистецькі виступи дітей випускників: Куцопей Зоряни, Юрчик Володі. Неймовірна гра на сопілці Дениса Фотенюка заворожила усіх. Вітали випускників студенти коледжу та інституту ТНЕУ. Мелодійний спів і музика талановитої молоді нагадали колишнім студентам про роки молодості, проведені в стінах рідного навчального закладу.

Радіти на цьому яскравому святі з усіма присутніми мав би й випускник 2013 р. Ільяшенко Роман. Герой, який захищаючи нас від ворога, загинув під Іловайськом. Роман двічі бував на Донбасі. Коли він уперше приїхав із зони АТО, його брат та друзі благали залишитися вдома, однак він відмовився. Герой постійно повторював, що рідна земля потребує його допомоги. Він ішов боронити рідну Україну від ворога через своє сумління та любов до Батьківщини. Випускники, гості, усі присутні заслухали вірш про біль втрати, вшанували пам’ять Романа та усіх Героїв, які уже не з нами, хвилиною мовчання, запалили свічу, як символ світла й чистоти їхніх душ.

Приємним подарунком для присутніх стало виконання пісні про Чортків та пісні-побажання випускникам ансамблем викладачів ЧННІПБ ТНЕУ.

Після урочистої частини випускники з цікавістю відвідали свої колишні аудиторії та пройшлися територією навчального закладу, який, здається, ще пам’ятає їхні відповіді на заняттях, хвилювання на іспитах, спортивні та творчі досягнення.
 


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *