Чи дотримуються ринки Тернопільщини карантинних обмежень

Чи дотримуються ринки Тернопільщини карантинних обмежень

Спеціалісти районних управлінь Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують перевіряти дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання та проводять роз’яснювальну роботу. Працюють, зокрема, на ринках та в закладах торгівлі. Про це йдеться на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Зокрема, спеціалісти Збаразького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби перевірили роботу ринку, який запрацював в умовах карантину 28 травня. У перший день роботи порушень не виявили. При вході на територію ринку проводять температурний скринінг покупців, кожних три години проводять дезінфекцію робочих місць, які, до слова, обладнані захисними плівками. Допускають відвідувачів виключно з вдягнутими медичними масками.

У Ланівцях ж спеціалісти районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області 28 травня взяли участь у комісійному обстеженні закладів торгівлі спільно з працівниками поліції та органами місцевого самоврядування. Перевіряли дотримання карантинних обмежень.

Під час обстежень виявили такі порушення: відсутність маркування (позначення) місць перебування відвідувачів, недостатня кількість антисептичних засобів. Суб’єктам господарювання надали пропозиції щодо усунення недоліків.

Фахівці Борщівського районного управління провели позаплановий захід державного нагляду і контролю на ринку МП “МВТЦ”. Порушень протиепідемічних вимог продавцями та відвідувачами ринку не виявили.

Усе ж, на прилеглій до ринку території триває стихійна торгівля. Питання її ліквідації заслухали на комісії ТЕБ та НС при Борщівській міській раді, інформували Національну поліцію.

Також фахівці провели роз’яснювальну роботу з суб’єктами громадського харчування та торгівлі непродольчими товарами щодо виконання вимог постанов ГДСЛ України.

У Чорткові працівники районного управління також постійно проводять роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares