Чи готова Тернопільщина до опалювального сезону?

Чи готова Тернопільщина до опалювального сезону?

Про готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року йшлося на засіданні колегії обласної державної адміністрації 30 вересня, йдеться на сайті ТОДА.

«Рівень підготовки об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року – 90 відсотків, – зазначила заступниця директора департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк. – Фактично, підготовлено 1186 котелень усіх форм власності, 3229 житлові будинки, 1125 об’єктів соціально-культурного призначення. Здійснено ремонт/заміну 26,5 км водопровідних, 7,2 км каналізаційних та 1,15 км теплових мереж. Замінено 35  котлів на відомчих котельнях області».
Крім того, для забезпечення утримання в належному технічному стані міських доріг і вулиць підприємствами житлово-комунальної галузі підготовлено177 одиниць спеціалізованої техніки, заготовлено 23,8 тисяч тонн посилкового матеріалу.

Перший заступник голови ТОДА Ігор Дем`янчук наголосив, що опалювальний сезон на Тернопільщині має розпочатися вчасно. «У разі виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства прошу терміново інформувати департамент архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження обласної державної адміністрації», – сказав він. І дав доручення забезпечити оперативне реагування  аварійно-диспетчерських служб та аварійно-рятувальних формувань цивільного захисту при виникненні аварійних ситуацій на об’єктах електро-, газопостачання, житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення області під час проходження опалювального періоду.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares